Osoby, które stawiają pierwsze kroki w marketingu sieciowym, często popełniają podstawowy błąd: mają nierealistyczne oczekiwania. Nie poświęcają czasu na opanowanie podstawowych umiejętności, na własną edukację, nie ćwiczą, aby stać się lepsi. Wydaje im się, że po miesiącu od założenia konta zaczną zarabiać konkretne pieniądze, staną się finansowo niezależni, a po roku – zostaną rentierami.

Wszystko ma pewną kolejność

Popatrz na osoby, które prowadzą klasyczne firmy. Nikogo nie dziwi to, że zaciągają kredyt, nawet na kilka lat, zatrudniają pracowników, wynajmują lokal i przez długi czas dokładają do interesu w nadziei, że niedługo wyjdą na zero i zaczną zarabiać – oczywiście jeśli będą mieć dużo szczęścia. To wiąże się z dużym stresem.

Bardzo podobnie jest w świecie specjalistów. Spójrz na lekarzy, na prawników, na księgowych – większość z nich musi poświęcić ok. 18 tys. godzin na naukę, rozwinąć specjalistyczne umiejętności, żeby móc zacząć pracować w zawodzie i zarabiać jakiekolwiek pieniądze.

A jak jest w branży biznesu sieciowego? Czy osoby, które startują, poświęcają chociażby 18 godzin na naukę? Niestety nie – bagatelizują umiejętności, które są w tym biznesie potrzebne, mają za to bardzo wysokie wymagania. W żadnej branży niesamowite wyniki nie pojawią się nagle. Oczywiście są wyjątki. Ale sukcesy osiągnięte w ciągu jednej nocy zazwyczaj są efektem wielu lat przygotowania.

Bądź profesjonalistą

Jeśli chcesz się rozwijać, jeśli chcesz wykorzystać wszystkie możliwości, jakie daje marketing sieciowy, podejmij decyzję, że nauczysz się tego, co jest potrzebne, aby osiągać sukces. Każdego dnia rozwijaj swoje umiejętności, żeby poznawać ludzi, którzy mają większe doświadczenie. Stań się studentem tego systemu, a zobaczysz, jak wiele korzyści Ci przyniesie. Network marketing jest świetną alternatywą dla ludzi przedsiębiorczych, dla ludzi zaradnych, dla ludzi chcących bez ponoszenia ryzyka, bez inwestowania swojego kapitału zbudować system, który będzie generował dla nich comiesięczne dochody. Ale to wymaga odpowiedniego zaangażowania i realistycznego podejścia.

Dzisiaj obserwujemy rozkwit różnego rodzaju propozycji biznesu on-line. Pamiętaj: nie ma znaczenia, czy jesteś on-line, czy off-line, zawsze liczą się relacje, zawsze liczą się pewne podstawowe zasady budowania biznesu – a one nie zmieniają się bez względu na to, w jakim kierunku idzie technika.

Osoby, które twierdzą, że rozwijają biznes, pracując jedną godzinę dziennie, nie są topowymi liderami. Większość ludzi osiągających spektakularne wyniki, których znam z Polski, ze świata, jest bardzo mocno skupiona. To są osoby, które pracują nad sobą, nad rozwijaniem swoich umiejętności. Nie biegają za każdym nowym motylkiem, który do nich podleci, ale pracują nad tworzeniem fundamentu czegoś naprawdę fantastycznego.

Chcesz zbudować dla siebie i dla swojej rodziny stabilne źródło dochodu? Daj sobie odpowiednią przestrzeń czasową na naukę podstaw. Dopiero to umożliwi Ci realizację pragnień.

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

Sekrety pokonywania obiekcji w marketingu sieciowym
kurs
kurs
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]