O mnie

Moja historia

Po raz pierwszy uruchomiłem swój biznes w Network Marketingu 12 lat temu. Zrozumiałem wtedy, że sukces w tej branży pozwala na prowadzenie życia na własnych zasadach. Bez korków w drodze do pracy, bez sprzedawania swojego czasu od 8 do 17 i bez wykonywania poleceń innych ludzi. Marzyłem o podróżach do pięknych miejsc na mapie świata, tak jak robią to najlepsi w tej branży. Chciałem zbudować finansową niezależność i po prostu mieć swoje życie dla siebie i dla swojej rodziny. 

W ciągu pierwszych 9 lat w tej branży wiele się nauczyłem, zdobyłem nowe umiejętności i rozwinąłem swoją strukturę. Piąłem się po kolejnych szczeblach awansów w planie kariery, osiągając jedną z najwyższych pozycji. 

Przyszedł jednak moment, w którym znalazłem się na rozstaju dróg. 

Decyzje, które podejmowała firma, z którą współpracowałem były poniżej akceptowalnych przeze mnie standardów.

Chciałem iść na przód, ale przestałem widzieć przed sobą perspektywę. Czułem, że walę głową w mur i tracę moje najcenniejsze aktywa – a więc czas. Kiedy dziesiątki prób poprawy sytuacji spełzły na niczym czułem się sfrustrowany. 

Dlatego postanowiłem, że przyszedł dla mnie czas aby napisać kolejny rozdział.

W maju 2017 roku opuściłem swoją strefę komfortu i rozpocząłem nową przygodę. Wierzyłem w siebie i czułem, że chcę zrobić coś wielkiego dla wielu ludzi. Doświadczenie nauczyło mnie, że sukces w tej branży jest zawsze pochodną wielu elementów, które muszą pojawić się w tym samym czasie. Przygotowałem plan działania, narzędzia i strategię aby wypromować tak wielu liderów w kraju i na świecie jak to tylko możliwe.

Rozpoczęcie czegoś nowego zawsze związane jest z ryzykiem i stresem. Kiedy z pozycji mistrza stajesz się znów nowicjuszem. Kiedy jako autor książek i trener, musisz teraz sam przed sobą udowodnić, że potrafisz robić to o czym piszesz. 

Część osób z bliskiego otoczenia nie wierzyło, że to nowe przedsięwzięcie się rozwinie, z niedowierzaniem kręcili głowami.

W ciągu niespełna trzech lat efekty przerosły moje oczekiwania.

Działając zespołowo wykreowaliśmy setki niesamowitych historii sukcesu. Są to osiągnięcia grubego kalibru. W końcu poczułem jakbym wrzucił piąty bieg w karierze. 

Wielokrotnie pokazaliśmy, że niemożliwe nie istnieje. Wielu liderów którzy mi zaufali, dzisiaj znajduje się na językach wszystkich w branży. To dziesiątki nowych menedżerów i dyrektorów, to ponad setka wydanych samochodów w ramach naszych programów. To poprawa jakości życia tysięcy rodzin.

Wraz z moimi partnerami rozwinąłem biznes w wielu krajach, takich jak: Polska, Rumunia, Ukraina, Rosja, Węgry, Niemcy, Czechy, Słowacja, Belgia, Hollanda, UK, Włochy, Austria, USA a nawet Islandia. 

Ponieważ wyznaję zasadę, że warto działać off-line i jednocześnie on-line, stworzyłem unikalny system pracy, który jest ewenementem w branży i pozwala każdej zaangażowanej osobie rozwijać się i robić szybkie postępy.

Dzisiaj wiem, że kluczem do sukcesu w Network Marketingu jest Twoja wiedza, umiejętności i środowisko.

Wielu ludzi szuka swojej ścieżki w biznesie sieciowym. Niestety często padają ofiarą trenerów – teoretyków. 

Szukają drogi na skróty i chcą zbudować zespół, nie rozwijając i nie zmieniając siebie.

Dlatego postanowiłem dzielić się swoja wiedzą i doświadczeniem poprzez moje filmy, artykuły, nagrania, książki oraz kursy.

Staram się dostarczać Tobie najlepsze materiały abyś mógł się rozwijać, szybciej osiągać kolejne poziomy w karierze, budować zespół Twoich marzeń i prowadzić życie na własnych zasadach.

Pamiętaj.

Nie wystarczy mieć marzenie, potrzebna jest możliwość

Żyjesz w świecie wielkich możliwości. 

Czy już z nich korzystasz?

  • Możesz działać profesjonalnie
  • Możesz zarabiać tyle ile jesteś wart
  • Możesz żyć z pasją
  • Możesz napisać nowy rozdział w swoim życiu
  • I co najważniejsze. Możesz pozostać sobą.
pawel lenar network magazyn - Paweł Lenar Blog

Pomagam networkerom w realizacji marzeń i celów.

Gdy wykonasz niezbędną pracę, czeka Cię adekwatna nagroda. Tak wygląda odbiór nagród dla najbardziej zaangażowanych w moim zespole:

pawel lenar nagrody - Paweł Lenar Blog
Odtwórz wideo

Nagroda Polish National Sales Awards

Statuetka PNSA.001 - Paweł Lenar Blog

Za osiągnięcia biznesowe otrzymałem nagrodę Polish National Sales Awards, która stawia mnie w wąskim gronie najlepszych specjalistów z zakresu profesjonalnej sprzedaży w Polsce. Dlatego możesz mieć pewność, że wiedza którą tutaj dostajesz jest z najwyższej półki.

Czy możesz zarobić milion złotych netto?

Moją wizytówką jest zmiana jakości życia tych, którzy mi zaufali. Posłuchaj historii Irka Stermacha. Odkryj jego drogę od upadku do miliona netto na koncie. Nie musisz być wielki aby zacząć ale musisz zacząć aby stać się wielkim.

Moje książki

pawel lenar profesjonalny marketing sieciowy - Paweł Lenar Blog

Jestem autorem wielu książek. Niektóre z nich stały się bestsellerami i doczekały się kilku wydań. Ale uwaga, pracuję nad nowymi pozycjami, które w krótce będą dostępne. 

Jak przetrwać i odnieść sukces w czasach pandemii i kryzysu

Możesz pracować i zarabiać z zacisza swojego domu.

Paweł Lenar Opinie

🇵🇱 Paweł Borecki

🇵🇱 Bartosz Klimiuk

🇵🇱  Łukasz Kołodziej

🇺🇦  Natalia Kuzmenko

🇵🇱  Zbigniew Grzebyk

🇵🇱  Mieszko Krauz

🇦🇲 Ariadna Araqelyan

🇵🇱  Piotr Kania

🇵🇱 Krzysztof Janowski

🇵🇱 Magda Horochowik

🇵🇱  Irek Stermach

🇵🇱  Leszek Narloch

🇵🇱  Krzysztof Drabik

🇺🇦  Roman Sobolewsky

🇵🇱  Tomasz Zabawa

Prywatnie

pawel lenar rodzina - Paweł Lenar Blog

Jestem szczęśliwym mężem Justyny oraz tatą Filipa i Igora. Chcesz być szczęśliwy zbuduj życie, a nie tylko biznes czy karierę. 

Podróże i wyprawy do niezwykłych miejsc

Jestem kolekcjonerem wspomnień. Życie to wielka przygoda. Obejrzyj moje vlogi.

Dzień 1. Wyprawa Nad Ocean Arktyczny (🇮🇸  Islandia)

Dzień 2. Wyprawa nad wodospad BOGÓW (🇮🇸 Islandia)

Dzień 3. Wyprawa nad Gorące Źródła, Wulkan i Lodowce (🇮🇸 Islandia)

Pracuj bezpośrednio z Pawłem i czołowymi liderami jego zespołu

Czujesz, że przyszedł w Twoim życiu czas na zmiany? Jesteś osobą gotową na nowe wyzwania? Powiedz mi ile chcesz zarabiać, a ja pokażę Tobie jak to zrobić. Razem z moim zespołem pomożemy Tobie zrealizować Twoje plany. Tylko dla osób zmotywowanych i gotowych do intensywnej pracy.
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]