Każdy przedmiot, na który teraz patrzysz, który znajduje się w zasięgu Twojego wzroku, powstał w czyjejś głowie, w czyimś umyśle. Dlaczego nie miałbyś pozwolić sobie na to, aby również mieć wspaniałe marzenia, żeby być człowiekiem, który każdego dnia oddaje się swoim pasjom, codziennie szuka w swoim otoczeniu tego, co może go zainspirować, co może dodać mu energii, spowodować, że zacznie myśleć na szerszą skalę?

Dorośliśmy w kulturze, w której marzenia bardzo często były zabijane w zarodku, w której należało dostosować się do panującego status quo, realizować określony schemat. Mało miejsca pozostało nam na kreatywność, na to, abyśmy mogli żyć swoimi pragnieniami. A miejsce, w którym będziesz w swoim życiu i w swoim biznesie, kiedy upłyną kolejne lata, jest uzależnione od tego, o czym marzysz dzisiaj. Marzenia są siłą napędową. Dają motywację, dają energię naszemu ciału, powodują, że nasz umysł zaczyna w naturalny sposób znajdować sytuacje, okazje i ludzi, którzy sprzyjają ich realizacji.

Popuść wodze fantazji

Marz o fantastycznych rzeczach, a przyjdzie moment, kiedy Twoja podświadomość zacznie podsuwać Ci pomysły na ich realizację. Główna różnica pomiędzy ludźmi, którzy w swoim życiu osiągają bardzo niewiele, a tymi, którzy odnoszą spektakularne sukcesy, polega na ich sposobie myślenia. Sposób myślenia przekłada się z kolei na sposób działania. Śmiałe działania prowadzą zaś do wspaniałych rezultatów.

Wszystko zaczyna się od ziarna wyjątkowego marzenia, które zrodziło się w Twojej głowie. Nie pozwól, aby ktoś je zabił, aby ktoś mówił Ci, co jest dla Ciebie możliwe, a co nie. Pozwól sobie żyć marzeniami, a następnie zacznij je realizować.

Bądź inny

Niewielu ludzi w ten sposób podchodzi do tego zagadnienia. Ty bądź osobą, która wspiera innych w realizacji marzeń, która pracuje nad tym, aby urzeczywistniać swoje pragnienia. Bądź osobą, która ma masę energii, która ma siłę, motywację do tego, aby każdego dnia budzić się wcześnie rano i podążać za tym, czego chce.

Świat sprzyja ludziom, którzy są odważni; marzycielom, ale tym mocno stąpającym po ziemi. Osobom, które wierzą w to, że mogą osiągać wspaniałe rzeczy, i każdego dnia ciężko nad tym pracują.

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

Sekrety pokonywania obiekcji w marketingu sieciowym
kurs
kurs
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]