Chcesz, aby w Twoim życiu i w Twoim biznesie coś się zmieniło? Sam musisz się zmienić!

Zrozumienie tej prostej prawdy było dla mnie momentem przełomowym. Zawsze zastanawiamy się nad tym, co w naszej rzeczywistości mogłoby się zmienić, żebyśmy poszli do przodu. Czasami staramy się wpływać na innych ludzi, czasami dochodzimy do wniosku, że gdyby coś w polityce wyglądało inaczej, nasze życie byłoby lepsze. Bywa, że obwiniamy miejsce pracy – bo moglibyśmy więcej zarabiać, bo w firmie mógłby pojawić się jakiś nowy produkt.

Sukces jest w Tobie!

Kiedy zrozumiesz tę prostą prawdę, wtedy o wiele łatwiej poradzisz sobie z wyzwaniami, które napotkasz każdego dnia, bo przejmiesz pełną odpowiedzialność za to, co dzieje się w Twoim życiu. Będziesz wiedział, że jeżeli oczekujesz zmiany, musisz zacząć od siebie. Przestaniesz szukać tego, co jest potrzebne, aby pójść do przodu, na zewnątrz, ale zwrócisz uwagę na swoją osobę. Dzięki temu staniesz się bardziej odpowiedzialny, będziesz miał lepsze pomysły, zaczniesz podejmować korzystniejsze decyzje – i w konsekwencji ułożysz sobie życie na własnych zasadach.

Jak lepiej sobą zarządzać?

Podstawą jest tzw. samoedukacja. Wiedza, którą zdobyłeś w szkole, na studiach, w procesie klasycznej nauki, umożliwi Ci oczywiście osiąganie dochodów – ale będą one przeciętne. Życie, o jakim marzysz, życie nadzwyczajne, życie pełne możliwości, pełne wolności, pełne podróży, zbudowanie finansowej niezależności zapewni Ci wyłącznie jedna rzecz – właśnie samoedukacja.

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

Sekrety pokonywania obiekcji w marketingu sieciowym
kurs
kurs
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]