Świat oferuje nam zbyt dużo

Wielu utalentowanych ludzi, którzy mogliby w ciągu roku, dwóch, trzech lat zbudować fantastyczny styl życia w marketingu sieciowym, po pewnym czasie znika jak kamfora. Nie wiadomo, co się z nimi dzieje, kontakt się urywa.

Dlaczego? Ponieważ żyjemy w czasach, w których mamy zbyt wiele opcji do wyboru. Zaczynamy coś robić, czynimy pierwsze nieśmiałe kroki, aż tu nagle obok przelatuje motylek, bardzo ładny, a my, nie oglądając się, biegniemy za nim. Po drodze zauważamy innego motylka, który ma jeszcze ładniejsze skrzydełka, jest jeszcze bardziej kolorowy, zachęcający – i znowu zmieniamy obiekt zainteresowań.

Dokonaj wyboru

Wielu świetnych ludzi nie odnosi sukcesu i nie realizuje w pełni swojego potencjału dlatego, że ciągle ugania się za kolejnymi motylkami, nie potrafiąc się zdecydować – a to właśnie decyzja jest kluczem do wielkiego sukcesu. Jeśli podejmiesz świadomą decyzję, że chcesz robić to, co robisz, chcesz osiągnąć wspaniałe rezultaty i choćby nie wiem co, zdobędziesz umiejętności, które są do tego potrzebne, to będzie to pierwszy – i najważniejszy – krok do sukcesu.

Kiedy dokonasz wyboru, wtedy nie patrzysz w lewo, w prawo, nie oglądasz się do tył – patrzysz tylko przed siebie. Wiesz, czego chcesz. Wiesz, co jest potrzebne, aby to osiągnąć. I już zdajesz sobie sprawę z tego, że wszystko jest po Twojej stronie.

Zobacz również: Jak zarobić milion w MLM?

W network marketingu ponad 90% ludzi zanim się ukierunkuje, prezentuje podejście typu: „Założyłem konto, ale nie zainwestowałem żadnego kapitału, więc nie traktuję tego zbyt poważnie. Zobaczymy, co się wydarzy, spróbuję. Może będę mieć szczęście, wtedy się zaangażuję”. W tej branży nie trzeba wiele inwestować, zaciągać kredytu na dziesiątki czy setki tysięcy złotych, żeby zacząć. Nie ma ryzyka. W rezultacie ludzie nie podejmują świadomej decyzji, nie są skupieni. To powoduje, że bardzo szybko się rozpraszają, przez co nie mają wyników i rezygnują.

Kiedy podejmujesz decyzję, palisz za sobą mosty. Odcinasz sobie inne możliwości, nie wracasz już do tego, co było, idziesz przed siebie. Działasz na 100% swoich możliwości. A świat bardzo mocno sprzyja ludziom, którzy wiedzą, czego chcą. Czasami oczywiście testuje Twoją wytrwałość – pojawiają się różne trudności, komplikacje – ale Ty już zdajesz sobie sprawę z tego, że jest to częścią gry, w której bierzesz udział. Do momentu podjęcia decyzji każda, nawet najdrobniejsza przeszkoda, urasta do rangi Mount Everestu. Gdy dokonasz wyboru, stajesz na prostej, na autostradzie, która poprowadzi Cię do sukcesu. To jest moment zwrotny w karierze wielu ludzi.

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

Sekrety pokonywania obiekcji w marketingu sieciowym
kurs
kurs
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]