Czy znalazłeś się kiedyś w sytuacji, w której miałeś do zrobienia coś niezwykle ważnego, czego efektem byłaby bardzo duża zmiana w Twoim życiu albo w Twoim biznesie, ale z jakichś powodów odkładałeś wykonanie tej czynności na później? Znajdowałeś sobie tematy zastępcze: pilne zakupy, porządki w domu, odwiedziny u starego znajomego… Oto cichy zabójca każdego sukcesu – odkładanie spraw na później.

Wszyscy mamy tendencję do bagatelizowania rzeczy, które są bardzo istotne, które mogłyby nadać prawdziwe tempo naszemu życiu, dokonać w nim metamorfozy, i zastępowania ich tematami błahymi. To uniemożliwia osiągnięcie dobrych wyników.

Najlepsi liderzy działają

Topowi gracze nigdy nie czekają na idealny moment, na to, aż wszystkie światła na ich drodze będą zielone. Nie dążą do perfekcji w tym, co robią, nie blokuje ich chęć nauczenia się wszystkiego, rozwinięcia każdej kompetencji – natychmiast przystępują do działania. Jeżeli coś nie wychodzi im dobrze, poprawiają to na bieżąco. Rozwijają się poprzez praktykę, bo wiedzą, że mechanizm uczenia się polega właśnie na aktywności.

Kluczem do podjęcia działania jest decyzja

Nie wyszkolisz się w biznesie sieciowym, jedynie czytając książki, przeglądając fora i pisząc piękne teksty na Facebooku. Zrobisz to wtedy, kiedy dodatkowo będziesz rozmawiać z ludźmi, doświadczać odmowy. Świat sprzyja tym, którzy podejmują akcję. To od Twojej decyzji zależy, czy nadal będziesz zwlekać z ważnymi tematami w swoim życiu. Większość z nas czuje, że potencjał, który w nas drzemie, jest dużo większy. Moglibyśmy go uwolnić, gdybyśmy tylko przełamali barierę związaną z podejmowaniem inicjatywy.

Zadanie dla Ciebie

Zdecyduj, że staniesz się osobą, która działa tu i teraz. Jeśli masz jakąś misję do wykonania, nie zwlekaj ani chwili, natychmiast rób pierwsze kroki w kierunku osiągnięcia celu. To sprawi, że Twoja pewność siebie i samoocena wzrosną, a Twoje rezultaty w życiu i w biznesie będą dużo lepsze.

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

Sekrety pokonywania obiekcji w marketingu sieciowym
kurs
kurs
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]