Mam przyjemność przedstawić, jako pierwszy, nigdzie wcześniej nie publikowany materiał. Jest to ekskluzywny wywiad dotyczący marketingu sieciowego przeprowadzony przez Kamila Sabatowskiego z dyrektorem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej - Mirosławem Luboń.

Czym jest Multi Level Marketing? Jaka jest różnica pomiędzy marketingiem sieciowym, a sprzedażą bezpośrednią? Jak wyglądają perspektywy rozwoju MLM w Polsce? Czy w tej branży można zbudować dochodowy biznes? Są to pytania, które niezmiennie pojawiają się podczas spotkań i rozmów każdego networkera.

wywiad - Paweł Lenar Blog

Mam przyjemność przedstawić, jako pierwszy, nigdzie wcześniej nie publikowany materiał.e7dc3304 c8b2 4b4c 9772 32d5528f50ce - Paweł Lenar BlogJest to wywiad dotyczący marketingu sieciowego przeprowadzony przez Kamila Sabatowskiego z dyrektorem Polskiego Stowarzyszenia Sprzedaży Bezpośredniej – Mirosławem Luboń.

Jest to bardzo konkretny, stonowany oraz merytoryczny wywiad dotyczący tego czym tak na prawdę jest Multi Level Marketing. Dowiesz między innymi jak odróżnić profesjonalną firmę MLM od piramidy finansowej. Jest to świetny wywiad, który jednoznacznie oddziela ziarno od plew.

To nagranie powinna obejrzeć każda osoba zainteresowana tematem MLM.

Co sądzisz o tym wywiadzie? Jeśli Ci się podoba, udostępnij go znajomym.
Napisz proszę poniżej swój komentarz.

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

Sekrety pokonywania obiekcji w marketingu sieciowym
kurs
kurs
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]