Cześć, mówi Paweł Lenar.

Witam Cię w serii dziesięciu filmów dotyczących tego, w jaki sposób możesz osiągnąć sukces w marketingu sieciowym. Ta seria filmów została przygotowana z myślą o osobach, które zaczynają swoją karierę w tym biznesie.

Moim zdaniem, każdy, kto stawia swoje pierwsze kroki, powinien te filmy obejrzeć od początku do końca, bo da tobie to bardzo dużą wiedzę i ogromne wsparcie na początku Twojej kariery.

Zacznijmy może od tego, że pierwszą zasadą sukcesu jest zasada działania tu i teraz.

Zobacz, że wielu ludzi często powtarza następujący schemat: „zacznę od jutra”, „jak zacznie się nowy tydzień, to wtedy wystartuje w biznesie”, „może kiedy skończą się święta, to będzie dobry moment, żeby zacząć robić coś nowego”, „zacznę realizować swoją listę zadań, jak dzieci pójdą do szkoły”, albo „jak dzieci skończą szkołę”, albo „jak pójdą na studia”. Zawsze znajdujemy sobie jakiś powód do tego, żeby odroczyć działanie na trochę później.
Natomiast najważniejszą cechą wspólną, dla tego to jest zasada numer jeden, wszystkich liderów, jest zasada działania tu i teraz, bo tu i teraz, ten moment, w którym jesteś teraz, to jest jedyny moment, w którym masz moc sprawczą, żeby spowodować zmiany w swoim życiu. Żeby sprawić, aby coś zaczęło się dziać, zapoczątkować coś nowego.

Więc staraj się zawsze dojść do takiego momentu, w którym działasz w tej chwili, która właśnie trwa, bo zawsze będzie tak, że pojawią się jakieś czynniki rozpraszające. Zawsze będzie powód, abyś mógł odłożyć wykonanie danej czynności na później. Liderzy to są ludzie, którzy przystępują do działania tu i teraz. Mówią tak „Aha, mam do ustawienia spotkania na najbliższy tydzień, więc może usiądę i zrobię to po prostu od razu”. Ludzie, którzy nie mają efektów, mówią tak: „mam jeszcze dzisiaj cały dzień, żeby te spotkania umówić, więc może zrobię to po południu, zjem najpierw jakiś dobry obiad, może około 17”.

Potem okazuje się, że pojawia się jeszcze inne ważne zadanie, które znowu powoduje odsunięcie tych rzeczy na później. Więc zasada działania tu i teraz jest absolutnie najważniejszą zasadą. Jeżeli nie zaczniesz jej stosować, to wyprzedzą cię osoby dużo mniej uzdolniony od ciebie. Lepsze efekty będą osiągały osoby, które mają dużo mniejsze, słabsze, umiejętności niż ty. Ale ich zaletą jest to, że przechodzą natychmiast od pomysłu do realizacji. Więc jeżeli miałbym wskazać Tobie jeden klucz do sukcesu, jedną rzecz, która spowoduje, że twoje efekty już teraz poszybują w górę, to jest to zasada działania tu i teraz.

Więc zobacz, oglądanie takich materiałów jest ważne. Zrozumienie tego, co powiedziałem, jest nawet ważniejsze, ale przełożenie tego na działanie jest absolutnie kluczowe. Nawet jeżeli czegoś nie do końca rozumiesz, nawet jeżeli jesteś na etapie, w którym nie wszystko jest dla ciebie jasne, nie znasz wszystkich meandrów planu marketingowego, nie znasz wszystkich zasad, którymi trzeba się kierować w tym biznesie, ale zaczniesz działać, to zdobędzie wiedzę, zdobędziesz doświadczenie, zdobędziesz nowe umiejętności. I to jest klucz do wspaniałych rezultatów. Nie możesz nauczyć się jeździć samochodem, jeżeli nie ruszysz z parkingu, więc działaj tu i teraz. Wystartuj, a to spowoduje, że zacznie zdobywać coś, co jest najcenniejsze w życiu w biznesie, a więc doświadczenie. I tego tobie życzę.

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

Sekrety pokonywania obiekcji w marketingu sieciowym
kurs
kurs
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]