Narzędzia

Tutaj możesz znaleźć narzędzia z których korzystam w swojej codziennej pracy. Znalezienie niektórych z nich wymagało poświęcenia wielu godzin pracy.

narzedzia - Paweł Lenar Blog

Wiele z tych narzędzi niesamowicie przyspiesza i ułatwia pracę. Dzisiaj nie wyobrażam sobie funkcjonowania bez korzystania z nich.

Czasami pytacie, jakie narzędzia polecam, z czego warto korzystać. Dlatego właśnie przygotowałem ten dział. Poniżej znajdziesz moich faworytów w poszczególnych kategoriach 🙂

zoom

Najlepsze narzędzie do wideo-konferencji jakie jest dostępne na rynku. Korzystam z niego codziennie Zoom.us

ZoomLogoSmall - Paweł Lenar BlogZoom

Hosting

Korzystam z hostingu FutureHost. Wszystkie moje strony są tam zaparkowane. Jeśli chcesz uruchomić własną stronę internetową, polecam FutureHost.pl

futurehost - Paweł Lenar BlogFutureHost

domeny

Wszystkie moje domeny rejestruję w serwisie najtansze-domeny.pl z kilku powodów – najlepsze ceny na rynku, niskie koszty odnowień, wygodny panel zarządzania, świetna pomoc techniczna i brak ukrytych opłat.

najtansze domeny - Paweł Lenar BlogNajtansze-Domeny

mailing

Testowałem i porównywałem chyba wszystkie dostępne systemy mailingowe dostępne obecnie na rynku. Wybrałem GetResponse. Najlepsza na rynku dostarczalność wiadomości, marketing automation, świetna analityka. Oprócz tego w cenie zyskujesz dostęp do systemu Landing Pages oraz do narzędzia do organizacji webinarów. Polecam z zamkniętymi oczami.

getresponse - Paweł Lenar BlogGetResponse

WEBINAR

Webinar Jam – Moim zdaniem najlepszy obecnie sytem do organizacji i prowadzenia webinarów. W polsce jeszcze dość słabo znany. Ma genialne narzędzia do prowadzenia promocji i sprzedaży on-line. Pozwala w jednym panelu przygotować WSZYSTKIE działania związane z przygotowaniem, promocją, rejestracją, prowadzeniem i sprzedażą przy pomocy konferencji on-line.

new logo for update light - Paweł Lenar BlogWebinarJam

webinar

ClickMeeting – To prosty i szybki system do prowadzenia webinarów. Jest w 100% po polsku. Świetnie się sprawdza w praktyce. Idealny do wideo-konferencji.

imgres - Paweł Lenar BlogClickMeeting

faktury

Fakturownia.pl to system w którym wystawiam faktury. Odkąd odkryłem ten program, zarządzanie dokumentami stało się wreszcie przyjemnością. Najlepszy program tego typu jaki znam.

fakturownia - Paweł Lenar BlogFakturownia

Książki

Księgarnia internetowa Onepress to miejsce, gdzie najczęściej zdarza mi się kupować książki. Zazwyczaj zamawiam książki przez internet z dostawą do domu. W księgarniach stacjonarnych kupuję tylko wtedy gdy jakaś pozycja “wpadnie mi w ręce” podczas wizyty w sklepie.

Unknown - Paweł Lenar BlogOnepress

Audiobooki i ebooki

Uwielbiam audiobooki, słucham ich najczęściej podczas jazdy samochodem. Dzięki temu produktywnie wykorzystuję czas i podróż jest przyjemniejsza. Oto miejsce gdzie często je kupuję.

Unknown 1 - Paweł Lenar Blogebook point

finanse

Moim osobistym doradcą w kwestiach finansowych jest – Paweł Majewicz. Mam do niego pełne zaufanie. Specjalizuje się w kredytach hipotecznych i ubezpieczeniach na życie.

majewicz - Paweł Lenar BlogKontakt Paweł Majewicz

O Mnie

Paweł Lenar

Jest liderem w branży Marketingu Sieciowego od 12 lat. Zbudowałem organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 70 000 partnerów w 23 krajach. Jestem laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych.

kurs