Paweł Lenar Szkolenia
Szkolenie online

Network Marketing Leader System

Poznaj kompletny proces transformacji.
Ze zwykłego człowieka w magnetycznego lidera. Stań się osobą, która przyciąga najlepszych partnerów do współpracy niezależnie od nastroju, warunków i reprezentowanej firmy.

Dla Kogo Jest To Szkolenie

To szkolenie jest dla każdego, kto rozwija biznes w Network Marketingu, a szczególnie dla tych osób, które:

Chcą zachować upór, samodyscyplinę i konsekwencję w działaniu od samego początku, aż do momentu, gdy zrealizują swój cel.

Pragną wejść na drogę rozwoju, która pozwoli stać się podziwianym specjalistą i profesjonalnym liderem biznesu sieciowego

Są chętni podjąć JUŻ DZISIAJ decyzję, aby stać się profesjonalistą, bez oczekiwania na lepszy dzień, który prawdopodobnie nigdy nie nadejdzie

Są zainteresowani wiedzą przygotowaną przez uznanego eksperta i praktyka, który odsłania sekrety własnego sukcesu.

Są przygotowani na to, aby zmienić całą swoją karierę zupełnie nie do poznania!

Nie chcą być jedynie biernymi obserwatorami zastanej rzeczywistości, ale aktywnie stawać się lepszym i mieć wkład w to jak wygląda i funkcjonuje świat

Ile dla Ciebie jest warte osiągnięcie pozycji lidera, który jak magnes przyciąga ludzi do współpracy?

Czy zdarzają Ci się momenty w których czujesz, że:

what background min - Paweł Lenar Blog

Jeśli choć jedno z powyższych stwierdzeń znajduje odzwierciedlenie w Twojej sytuacji - ten kurs jest dla Ciebie!

Dosyć Tego

Już czas na to, abyś stał się główną siłą napędową swojej organizacji! Zapraszamy Cię do udziału w kompletnym procesie szkoleniowym, który pozwoli Ci stać się liderem, który będzie jak magnes przyciągał najlepszych partnerów do współpracy niezależnie od nastroju, warunków i reprezentowanej firmy. Przekonasz się, że sekretem sukcesu w network marketingu jest jest produkt, system, czy plan marketingowy. Sukces zależy od Ciebie!

Czym Jest Network Marketing Leader System?

Program ten został przygotowany przede wszystkim dla przedsiębiorczych osób, które budują swój biznes w oparciu o rozwijanie struktury w Network Marketingu.

Mimo to wielką wartość mogą z niego wyciągnąć również przedsiębiorcy działający w innych branżach. Wiedza zawarta w tym programie znajdzie zastosowanie wszędzie tam gdzie występuje praca z ludźmi, gdzie wymagane są od Ciebie umiejętności liderskie oraz gdzie od siły Twojego oddziaływania na ludzi zależy ostateczny wynik.

Każdy z pięciu modułów tego kursu został zaprojektowany i przygotowany tak, abyś w jak najkrótszym czasie rozwinął u siebie postawę, nawyki i umiejętności które pomogą Ci budować skuteczne zespoły sprzedażowe.

Informacje i wskazówki zawarte w tym programie są owocem ponad 12 lat doświadczeń autora, w pracy z wielotysięcznymi strukturami sieciowymi w Polsce i za granicami.

Jeśli wykonasz opisane w kursie ćwiczenia i zastosujesz w praktyce otrzymaną wiedzę – szybciej awansujesz w planie kariery bez znaczenia, z którą firmą współpracujesz. Staniesz się liderem, który jest pewny siebie, odnosi sukcesy oraz jest świetnie opłacany.

Dlaczego Właśnie Ten Program?

Ile byłoby dla Ciebie warte, gdybyś już nigdy więcej nie potrzebował żadnego lidera, bo sam stałbyś się największym liderem w swoim życiu nie tylko dla siebie ale także tysięcy ludzi w swojej strukturze? 

Podczas programu Network Marketing Leader System, Paweł Lenar, przedsiębiorca, wykładowca na studiach MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie, ale przede wszystkim profesjonalny networker z ponad 12 letnim stażem nauczy Cię jak:

lenar1 min - Paweł Lenar Blog

Zamiast działać po omacku metodą prób i błędów, stać się silnym liderem, który poprowadzi swój zespół do zwycięstwa.

lenar2 min - Paweł Lenar Blog

Zamiast komunikować się niezrozumiale, porozumiewaj się z innymi, tak aby wzbudzać w nich motywację do pracy.

lenar3 min - Paweł Lenar Blog

Zamiast znajdować się w ogonie, stań się osobą wpływową, która inspiruje innych do działania.

lenar4 min - Paweł Lenar Blog

Zamiast gubić się w planach i zamierzeniach, we właściwy i mądry sposób stosuj zasadę Być-Robić-Mieć.

lenar5 min - Paweł Lenar Blog

Zamiast przejmować się wszystkim, przybierz grubą skórę nosorożca i realizuj cele, nie chowając się pod skrzydłami innych

lenar6 min - Paweł Lenar Blog

Zamiast siedzieć bezczynnie, w ciągu tygodnia zrób i osiągnij więcej niż ktoś inny w miesiąc.

O prowadzącym

Paweł Lenar

Paweł Lenar to przedsiębiorca, Top Lider, autor pięciu książek biznesowych w tym dwóch bestsellerów. Wykładowca na studiach MBA na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Ale przede wszystkim profesjonalny networker z ponad 12 letnim stażem.

Od kiedy pamięta, jedną z jego najważniejszych wartości była wolność i tworzenie życia według własnych reguł i zasad. Swoją karierę rozpoczynał bez doświadczenia oraz zewnętrznego wsparcia.

Zapoczątkowane przez niego zespoły marketingowe wygenerowały ponad 100 milionów złotych sprzedaży w ciągu ostatnich lat.

Pracuje z liderami i rozwija swoją organizację sieciową w takich krajach jak: Polska, Niemcy, Ukraina, Węgry, Słowacja, Serbia, Armenia, Rosja, Wielka Brytania, Islandia, Rumunia i Chorwacja. Obecnie uruchamia też kolejne rynki.

Prowadzi serwis www.pawellenar.pl którego celem jest wspieranie przedsiębiorców w osiąganiu osobistego mistrzostwa.

pawel lenar min - Paweł Lenar Blog

Struktura Programu

Lekcja #1 – Dlaczego Musisz Zostać Liderem?
Jakie mógłbyś osiągnąć wynik, gdyby każdy w zespole pracował dokładnie tak samo jak Ty? I jak zrobić, aby tak się stało? Te pytania to klucz do sukcesu liderów Network Marketingu.
Lekcja #2 – Jak Możesz Stać Się Osobą Wpływową?
Siła Twojego wpływu na innych jest pochodną Twojej postawy, wyników oraz umiejętności. Naucz się wywierać wpływ bez manipulacji i naciskania.
Lekcja #3 – Sukcesy w Network Marketingu Odnoszą Liderzy
Żadna wielka orkiestra nie istnieje bez swojego dyrygenta. Takim właśnie rodzajem lidera musisz się stać dla swojego zespołu, a wspólnie będziecie świętować sukcesy
Lekcja #4 – Zyskaj Odwagę
Jak chcesz przewodzić ludziom stojąc w szeregu? Aby być charyzmatycznym liderem, musisz pozbyć się strachu i zawsze wychodzić przed innych. W tym rozdziale przywdziejesz pancerz ochronny, który będzie trwale chronił Cię na drodze do ustalonego celu.
Lekcja #5 – Nastaw się na Działanie i Korzystaj z Technologii
Każdy z nas czasem potrzebuje motywacyjnego kopa. Tutaj uderzę Cię z siłą zawodowego futbolisty! Wisienką na torcie niech będzie lekcja życia w świecie nowoczesnej technologii, który może być Twoim głównym narzędziem pracy i wielkim sprzymierzeńcem.

„Naszym największym pragnieniem jest, żeby pojawił się w naszym życiu ktoś, kto sprawi, że pokażemy na co nas naprawdę stać.”

Ralpho Waldo Emerson

Czego Nauczysz się ze Szkolenia

Ten kurs to 12 lat praktycznego doświadczenia zamknięte w postaci inspirujących lekcji wideo. Paweł Lenar dzieli się konkretnymi wskazówkami dzięki, którym możesz stać się lepszym liderem, szkolić i inspirować swój zespół oraz osiągać rezultaty które dla innych będą wydawały się niemal niemożliwe do zrealizowania.

Na pewno zgodzisz się z tym, że czasami jedna mała zmiana w metodach działania potrafi zrobić dużą różnicę. Dokładnie tak samo jest w biznesie Networkingowym.

Gdy uruchamiasz swoją działalność w tej branży – masz przed sobą pole minowe. Problem polega na tym, że miny są dla Ciebie niewidzialne. Nie wiesz czy Twój kolejny krok nie uruchomi eksplozji która zniszczy Twoje wysiłki.

Praca z ludźmi nie jest łatwym zadaniem. Jako istoty ludzkie jesteśmy w pierwszej kolejności stworzeniami emocjonalnymi a dopiero w drugiej kolejności logicznymi. Dlatego prowadzenie i budowanie zespołu będzie wymagało od Ciebie umiejętności których nie zdobędziesz podczas lat swojej edukacji w szkole.

Ten program będzie dla Ciebie mapą, będzie przewodnikiem który pozwoli Ci dostrzec miny na Twojej drodze i wyposaży Cię we wszystko co niezbędne abyś mógł dotrzeć na szczyt.

pawel lenar2 min - Paweł Lenar Blog

Wspólnie Pomagamy Innym

Część dochodów z tego kursu zostanie przekazana na fundację FURAHA

furaha min - Paweł Lenar Blog

Opinie

baczek min - Paweł Lenar Blog

Paweł Lenar jest profesjonalnym Networkerem, który pod względem swojego doświadczenia oraz wyników jest topowym liderem w Polsce oraz w Europie. Jego inteligencja, przenikliwość i umiejętność strategicznego myślenia mogą zmienić Twój sposób myślenia. Warto się od niego uczyć ponieważ jest nie tylko genialnym trenem ale przede wszystkim praktykiem. Gorąco polecam Pawła każdemu kto pragnie osiągać ponadprzeciętne rezultaty w krótkim czasie.

Jakub B. Bączek

Trener mentalny nr 1 w Polsce

Są ludzie na tym świecie, którzy podejmują pewne działania, bo wynikają one z ich wartości, tego w co wierzą i poczucia sensu. Właśnie taki jest Paweł Lenar, człowiek, który każdego dnia buduje kolejną cegiełkę swojego osobistego imperium. Lubię z nim działać bo wie czego chce i wierzę w to, że zawsze to dostaje. To wybitny strateg, który opanował sztukę nie tylko planowania ale i realizowania celów właściwie do perfekcji.

Łukasz Milewski

CEO Milewski Grow With Us

milewski min - Paweł Lenar Blog

Bonusy

bonus 1 min - Paweł Lenar Blog

Czarny pas w pokonywaniu obiekcji

Nauczysz się przejmować kontrolę nad spotkaniem i radzić sobie z najpopularniejszymi obiekcjami jakie pojawiają się podczas spotkań. Odkryjesz metody pracy znane tylko w wąskim gronie Top liderów. Po przestudiowaniu tego materiału będziesz tak jak mistrz judo wykorzystywać pojawiające się obiekcje na swoją korzyść.

bonus 2 min - Paweł Lenar Blog

Mistrzostwo w zamykaniu sprzedaży

Potrzebujesz wielu różnych umiejętności aby pójść na przód w biznesie. Natomiast umiejętnością, która bezpośrednio przekłada się na rezultaty jest finalizacja spotkań. Bez tej umiejętości, będziesz dużo pracować a wszyscy wokół będą zastanawiać się nad Twoją propozycją. Ten film wideo pozwoli Ci stać się mistrzem w zamykaniu sprzedaży.

Podsumowanie

Network Marketing
Leader System

Szkolenie Online
997 Brutto
  • Stań się wreszcie silnym liderem
  • Poprowadź zespół do zwycięstwa
  • Wzbudzaj motywację do działania
  • Stosuj zasadę Być-Robić-Mieć
  • Osiągaj spektakularny sukces
devices min - Paweł Lenar Blog
payment min - Paweł Lenar Blog

„W momencie podejmowania decyzji, kształtuje się rzeczywistość”.

Tony Robbins

FAQ

Nigdy się tego nie dowiesz, jeżeli nie sprawdzisz. Całość nagrywałem z myślą o osobach, które mają ambicje i odwagę działać na 100%. Czują, że zasługują na coś więcej od życia, biznesu i siebie samych. Aspirują lub już są Liderami w Network Marketingu.

Kurs składa się z 5 niezwykle merytorycznych materiałów wideo, które zostały nagrane przez profesjonalną ekipę w malowniczych zakątkach Węgier. To zupełnie nowa jakość na rynku szkoleń online dla Liderów MLM.

Jeżeli chcesz czekać, to możesz się nie doczekać 🙂 Jeżeli planujesz działać, to efekty przyjdą przy pierwszym zastosowaniu. Przekazuję wyłącznie sposoby, które zadziałały u mnie tysiące razy.

Dostęp do kursu przydzielany jest na 6 miesięcy, aby maksymalnie zmotywować Cię do szybkiego przerobienia materiału i wdrożenia konkretnych narzędzi. Taka metoda przynosi najszybsze efekty.

Wdrożone przez WBIZNES® | Wszystkie prawa zastrzeżone © 2024
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]