Szkolenie online

Paweł Lenar Achievement System

Poznaj system, dzięki któremu osiągniesz sukces na płaszczyźnie zawodowej i osobistej. To game changer, który urzeczywistnia marzenia.
pawel lenar - Paweł Lenar Blog
pawel leanr przy komputerze - Paweł Lenar Blog

Dlaczego stworzyłem ten program?

Wiele osób ma ambitne plany i marzenia, ale problem zaczyna się wtedy, gdy dochodzi do etapu realizacji. Być może także u Ciebie działanie nie idzie w parze z pragnieniem. Aby zacząć działać na 100% potrzebujesz skutecznego systemu, który niemalże za rękę doprowadzi Cię do upragnionego rezultatu. Dzięki Achievement System zaczniesz osiągać wyznaczone cele:

Dla kogo jest ten program?

Achievement System nie jest zarezerwowany dla nielicznych. Każdy może z niego skorzystać, a w szczególności osoby, które:

Mają dość odwlekania na później

Raz na zawsze chcą się pozbyć prokrastynacji i zbudować zdrowe nawyki, które będą fundamentem sukcesu.

Posiadają wielką wizję

Jednak obecnie brakuje im wiedzy, jak się zabrać za działanie. Nie wiedzą, jak ukierunkować swoją aktywność.

Chcą podnieść osobistą efektywność

Pragną być #1 nie tylko w biznesie, ale także w życiu osobistym. Cenią sobie holistyczny rozwój i są gotowe na zmianę.

Marzą o wyjątkowych wynikach

Mają przed oczami idealny obraz siebie, jednak coś ich blokuje. Dzięki Achievement System zwalczą wszystkie blokady.

Pawel Lenar w pracowni

Co znajdziesz w szkoleniu?

Podczas tworzenia tego systemu odkryłem, że droga do sukcesu na wielu płaszczyznach jest prostym schematem. Wystarczy za nim podążać, aby wspiąć się na sam szczyt.

Jak podejść do wyznaczania celów i zwalczyć ograniczające blokady? Dlaczego warto zostać nosorożcem i jak to zrobić w prosty sposób?
W jaki sposób zamknąć przeszłość i dlaczego musisz to zrobić jak najszybciej? Jak prawidłowo określić marzenia i zobaczyć siebie w przyszłości?
Jak wyznaczać cele według ściśle określonego systemu? Dlaczego każdy cel należy rozbić na mniejsze projekty?
Jak wyznaczone wcześniej cele zamienić na projekty, aby stały się banalnie proste w realizacji i zarządzaniu?
Jak właściwie sformułować nowy nawyk, aby Twój mózg automatycznie się do niego przyzwyczaił? W jaki sposób pozbyć się negatywnych nawyków?
Od czego rozpocząć działanie? Jak określić swoją motywację i odpowiedzieć na pytanie “dlaczego”? W jaki sposób stworzyć listę motywacji i dlaczego jest ważna?
Krótkie podsumowanie wiedzy z programu oraz 4 najważniejsze wskazówki, które raz na zawsze odmienią Twoje życie.
Odkryj 100 sposobów na świętowanie swoich celów po to, aby zwiększyć swoją produktywność każdego dnia. Dobrze czytasz – produktywność idzie w parze z relaksem.
pawel lenar laptop - Paweł Lenar Blog
pawel leanr przy komputerze 2 - Paweł Lenar Blog

Autor Programu

Paweł Lenar – międzynarodowy przedsiębiorca, inwestor, top lider w branży marketingu sieciowego od kilkunastu lat. Zbudował organizacje sprzedażowe liczące łącznie ponad 100 000 partnerów w 23 krajach.

Jest laureatem nagrody Polish National Sales Awards dla najlepszego menedżera branży MLM w Polsce, autorem bestsellerowych książek oraz systemów szkoleniowych. Jego zespoły konsumencko-biznesowe generują kilkadziesiąt milionów złotych sprzedaży rocznie.

997 zł brtutto

Poznaj system, który pozwoli Ci na realizację najskrytszych marzeń w mgnieniu oka dzięki sprawdzonym metodom pracy.

To wszystko czeka na Ciebie:

Co mówią inni?

FAQ

To praktyczny program online, który składa się z 7 modułów wideo. Każdego dnia oglądasz 1 materiał wideo oraz wykonujesz praktyczne zadanie w swoim workbooku, do którego otrzymujesz dostęp. Oprócz tego bonusowo otrzymujesz e-book „100 sposobów na świętowanie swoich celów”, dzięki któremu zrozumiesz, jak ważny jest czas relaksu oraz jak możesz go wykorzystać w 100%. Dołączając do programu stajesz się członkiem zamkniętej grupy, na której możesz zadać dowolne pytanie i wchodzić w interakcję z zaangażowaną społecznością.
Dostajesz dostęp na 365 dni do platformy VOD. W tym czasie możesz oglądać szkolenie tyle razy, ile chcesz, aby dokładnie przyswoić wiedzę i zrozumieć wszystkie techniki. Dostęp do workbooka oraz e-booka jest dożywotni.
Jeśli uznasz, że ten program nie jest dla Ciebie, to otrzymasz 100% zwrot pieniędzy. Wystarczy, że napiszesz wiadomość na adres: support@pawellenar.pl. Masz na to 30 dni.

Jasne! W formularzu zamówienia zaznacz, że chcesz otrzymać fakturę z 23% podatkiem VAT. Dzięki temu to szkolenie możesz wpisać w koszty prowadzenia działalności.

Masz pytania?
Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]

Logo Webinar

Wpisz poniżej swoje dane, aby bezpłatnie zarezerwować miejsce

Twoje dane są bezpieczne, co potwierdza klauzula RODO [czytaj więcej]